Firma

„Twoje meble to nasza pasja”

 

Szanowni Państwo!

Nasza firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji mebli i kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Pozwala nam to na doskonałe rozumienie potrzeb i wymagań stawianych przez Klientów. Dzięki temu możemy w pełni realizować Państwa zamówienia i urzeczywistniać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Do produkcji mebli na wymiar, w tym szaf wnękowych wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, dzięki czemu nasze meble zachowują najwyższe walory wizualne i użytkowe nawet po bardzo długim czasie użytkowania. Dysponujemy szerokim wachlarzem wzorników płyt, frontów i blatów. Pozwala nam to na idealne dopasowanie naszych produktów do Państwa wnętrz.

Projektujemy i wykonujemy:

Przemawia za nami jakość, terminowość oraz gotowość do sprostania wszystkim wymogom Klientów. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z pełną ofertą skorzystacie Państwo z usług naszej firmy.

Od dużych domów po małe mieszkania, żadna kuchnia, pokój czy łazienka nie jest dla nas wyzwaniem. Zaprojektujemy każde wnętrze pod gust Klienta, oferując najnowsze rozwiązania i aranżacje. Gwarantujemy pełne zadowolenie i długi czas użytkowania naszych mebli na wymiar. To właśnie wyróżnia nas na tle innych firm. Angażujemy się w każdy projekt, doprowadzając go rzetelnie do samego końca. Każdą realizację mebli na wymiar Olsztyn omawiamy szczegółowo aby wykorzystać każdy centymetr powierzchni pomieszczenia i uwzględniając możliwości finansowe naszego Klienta.

Do każdego zamówienia kuchni na wymiar podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu końcowy efekt naszej pracy jest zadowalający i meble kuchenne wytrzymują bardzo długi okres.

Specjalizujemy się w meblach kuchennych. Zapraszamy do kontaktu.